VYBĚLUJÍCÍ PEELING - WHITENING 10 X 5 ML ALISSA BEAUTÉ

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Alissa Beaute
1 200 Kč
Skladem - Alissa Beaute
Můžeme doručit do:
1.10.2021
Velmi silný chemický peeling od Alissa Beauté na bázi kyseliny glykolové, která velice důkladně a efektivně odstraňuje z pleti odumřelé buňky, napomáhá k redukci vrásek a pigmentovým skvrn. Po ošetření peelingem je pleť krásně projasněná, omlazená a hebká.

Alissa Beauté
  • Aktivní látky: kyselina glykolová, cukr trehaloza, uhlohydrát
  • Efekt vybělení, projasnění, vypnutí pleti již po jedné aplikaci
  • Převážně pro pleť s pigmentovými skvrnami, akné a vráskami
  • Obsah 10 x 5 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis zboží

Velmi silný chemický peeling na bázi kyseliny glykolové, která velice důkladně a efektivně odstraňuje z pleti odumřelé buňky, napomáhá k redukci vrásek a pigmentovým skvrn. Jedná se o zcela inovativní formuli chemického peelingu na principu kationické emulze, která má mnohem vyšší potenciál přilnout k pleti a zlepšit tak exfoliační proces. Extrakt z trehalózy a sacharidy navíc dodávají pleti chybějící hydrataci, a pleť je celkově vypnutá. Po ošetření peelingem je pleť krásně projasněná, omlazená a hebká.

Aktivní látky: kyselina glykolová, cukr trehaloza, uhlohydrát

• efekt vybělení, projasnění, vypnutí a omlazení je viditelný již po jedné aplikaci.
• pro dosažení vyššího účinku, převážně u pleti s pigmentovými skvrnami, akné a vráskami, se doporučuje série 4–6 ošetření s odstupem 1 týdne.
• pH 2,5 – obsahuje 15% kyseliny glykolové 70%.
• obsah: 10x5 ml


Tato linie od Alissa Beauté nazvaná Whitening je účinným řešením pro pigmentové skvrny, jejím účinkem je ústup melaninových skvrn a prevence jejich další tvorby. Vybělující peeling, projasňující maska, sérum a krém jemně ale hluboce odstraňují odumřelé buňky, napomáhájí odstraňovat jizvy po akné a zmírnit hloubku vrásek. Dalšími účinky je omlazení pleti a její zjasnění. 

Silná omlazující péče Whitening provádí velmi jemně ale efektivně exfoliaci pleti. Viditelně působí na nejednotnou pleť, pigmentové skvrny, jizvy od akné a vrásky. Hodí se pro stárnoucí, hrubou, smíšenou, mastnou, aknózní, matnou a šupinatou kůži.

V této linii je zaostřeno na: Hexylresorcinol (výrazně snižuje tvorbu melaninu), kyselinu kojovou (potlačuje tvorbu melaninu), alfa hydroxy kyseliny neboli AHA (odstraňují odumřelé buňky a čistí ucpané póry).