PROJASŇUJÍCÍ MASKA WHITENING NEW 200 ML

Novinka
Značka: Alissa Beaute
889 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.3.2021
Maska WHITENING 200 ml od Alissa Beauté pro profesionální péči je vhodným řešením pro pigmentové skvrny a jejich eliminaci a prevenci další tvorby. Viditelně působí na nejednotnou pleť, pigmentové skvrny, jizvy od akné a vrásky. Pleť je po použití omlazená a zjasněná.

Alissa Beauté
ÚČINKY
  • vybělující - projasňující
  • proti akné
  • zejmňující - omlazující

VÝSLEDEK
  • viditelné rozjasnění a omlazení
  • výživa
  • vláčnost
  • hydratace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis zbožíProjasňující maska Whitening od Alissa Beauté je řešením pro postupný ústup melaninových skvrn a prevencí jejich další tvorby. Jemně ale hluboce odstraňuje odumřelé buňky, napomáhá odstraňovat jizvy po akné a zmírnit hloubku vrásek. Výsledkem je omlazení a zjasnění pleti.

Aktivní látky: kyselina glykolová, kyselina salicylová, kaolin, extrakt z ibišku a lékořice, hexylresorcinol, vitamín E, sacharidy, rýžový olej

Tato maska má 3 účinky: vybělující - projasňující, proti akné, zjemňující - omlazující

Tato linie od Alissa Beauté nazvaná Whitening je účinným řešením pro pigmentové skvrny, jejím účinkem je ústup melaninových skvrn a prevence jejich další tvorby. Vybělující peeling, projasňující maska, sérum a krém jemně ale hluboce odstraňují odumřelé buňky, napomáhájí odstraňovat jizvy po akné a zmírnit hloubku vrásek. Dalšími účinky je omlazení pleti a její zjasnění. 

Silná omlazující péče Whitening provádí velmi jemně ale efektivně exfoliaci pleti. Viditelně působí na nejednotnou pleť, pigmentové skvrny, jizvy od akné a vrásky. Hodí se pro stárnoucí, hrubou, smíšenou, mastnou, aknózní, matnou a šupinatou kůži.

V této linii je zaostřeno na: Synovea HR(silný zesvětlovač kůže a výrobce melaninu), Celligent (inovativní látka proti stárnutí), alfa hydroxy kyseliny neboli AHA (odstraňují odumřelé buňky a čistí ucpané póry), BRIGHTENYL (má silné antioxidační účinky).

Obsah: 200 ml