KYSELINA MANDLOVÁ - WHITENING 50 ML ALISSA BEAUTÉ

Neohodnoceno
Značka: Alissa Beaute
950 Kč
Skladem - Alissa Beaute
Můžeme doručit do:
21.10.2021
novativní chemický peeling od Alissa Beauté, který efektivně ale šetrně odstraní z pleti odumřelé buňky.  Sérum s kyselinou mandlovou regeneruje pleťovou strukturu, doplňuje hydrataci a omlazuje pleť. Kosmetický efektem viditelným po pár použitích je také vybělení pleti a její projasnění. 

Alissa Beauté
  • Aktivní látky: kyselina mandlová, olej ze se0mínek brusinek,
    sacharid Xylitol a vitamin E 
  • Doplňuje do pleti hydrataci, regeneruje strukturu a celkově pleť omlazuje
  • Efekt vybělení, projasnění
  • Převážně pro pleť s pigmentovými skvrnami, akné a vráskami
  • Obsah 50 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis zboží

Jedná se o zcela inovativní formuli chemického peelingu s kyselinou mandlovou, na principu kationické emulze, která má mnohem vyšší potenciál přilnout k pleti a zlepšit tak exfoliační proces. Odstranění odumřelých buněk z pleti je tak dosaženo vysoce efektivním způsobem a bez podráždění.

Aktivní látky: kyselina mandlová, olej ze semínek brusinek, sacharid Xylitol a vitamin E 

• doplňuje do pleti hydrataci, regeneruje strukturu a celkově pleť omlazuje
• efekt vybělení, projasnění, vypnutí a omlazení je viditelný po pár aplikacích
• pro dosažení vyššího účinku, převážně u pleti s pigmentovými skvrnami, akné a vráskami, se doporučuje série 4–6 ošetření v rozmezí 1 týdne


Tato linie od Alissa Beauté nazvaná Whitening je účinným řešením pro pigmentové skvrny, jejím účinkem je ústup melaninových skvrn a prevence jejich další tvorby. Vybělující peeling, projasňující maska, sérum a krém jemně ale hluboce odstraňují odumřelé buňky, napomáhájí odstraňovat jizvy po akné a zmírnit hloubku vrásek. Dalšími účinky je omlazení pleti a její zjasnění. 

Silná omlazující péče Whitening provádí velmi jemně ale efektivně exfoliaci pleti. Viditelně působí na nejednotnou pleť, pigmentové skvrny, jizvy od akné a vrásky. Hodí se pro stárnoucí, hrubou, smíšenou, mastnou, aknózní, matnou a šupinatou kůži.

V této linii je zaostřeno na: Hexylresorcinol (výrazně snižuje tvorbu melaninu), kyselinu kojovou (potlačuje tvorbu melaninu), alfa hydroxy kyseliny neboli AHA (odstraňují odumřelé buňky a čistí ucpané póry).